VIDEO/ Dëborë në maj? Ndodh në Kosovë

VIDEO/ Dëborë në maj? Ndodh në Kosovë

22:08, 14/05/2019

Një mot i keq me shira, shtrëngata shiu dhe dëborë ka përfshirë pothuajse të gjithë Ballkanin Perëndimor.

Edhe Kosova është goditur nga uljet e ndjeshme të temperaturave, të cilat kanë sjellë edhe reshje dëborë.

Kështu në Rugovë të Pejës ka pasur dëbore, siç tregojnë pamjet e postuara në rrjetet sociale.

Reshje dëbore sot ka patur edhe në Bosnjë...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco