PDK sot do të zgjedhë Kryetarin e Degës në Prishtinë

PDK sot do të zgjedhë Kryetarin e Degës në Prishtinë

08:59, 12/05/2019

Partia Demokratike e Kosovës, sot do të mbajë Kuvendin Zgjedhor të Degës në Prishtinë, ku do të zgjedhet kryetari i ri i Degës dhe Këshilli Drejtues.

Kjo u bë e ditur në njoftimin e dërguar nga zyra e komunikimit në PDK.

Kuvendi Zgjedhor do të fillojë të mbahet nga ora 10:30 në Hotelin Emerald.

Deri më tani garen për të parin e degës së Prishtinës e ka bërë publike vetëm ministri i Shëndetësisë, Uran Ismajli, njofton Syri.net Kosova

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco