VIDEO/ Shihni momentin kur të kthyerit nga Siria bashkohen me familjet e tyre

VIDEO/ Shihni momentin kur të kthyerit nga Siria bashkohen me familjet e tyre

14:36, 24/04/2019

Disa gra dhe fëmijë që janë kthyer nga Siria të shtunën në mëngjes kanë filluar t’i bashkohen familjeve të tyre në Kosovë. Radio Evropa e Lirë filmoi disa raste të bashkimit të familjeve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco