FOTO/ Interesim i jashtëzakonshëm për derbin e Gjilanit, ja çmimi i biletave

FOTO/ Interesim i jashtëzakonshëm për derbin e Gjilanit, ja çmimi i biletave

13:58, 07/04/2019

Derbi i madh lokal mes Dritës dhe Gjilanit zhvillohet sot.

Derbi gjilanas është zhvendosur në Prishtinë pasi stadiumi i qytetit në Gjilan nuk i plotëson kushtet për një derbi të tillë.

Për shkak të sigurisë, ky duel është zhvendosur në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në kryeqytet dhe luhet nën ndriçimin e reflektorëve prej orës 20:00.

Ndërkohë, ka dy ditë që janë zbuluar çmimet e biletave që janë prej 3 deri 15 euro.

Ky është çmimi i tyre, sipas Telegrafit:

Jug=3 Euro
Veri=3 Euro
Lindje=5 Euro
Perëndim=6 Euro
VIP=15 Euro

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco