Fundjava me vransira dhe intervale me diell, të dielën riga lokale shiu.

Fundjava me vransira dhe intervale me diell, të dielën riga lokale shiu.

08:28, 06/04/2019

Fundjava me vransira dhe intervale me diell, të dielën riga lokale shiu. Javën e ardhshme më freskët dhe me shi.

 6.04 - Kryesisht me vransira, erë dhe intervale me diell.

7.04 - Paradite pjesërisht vranët. Ditën kryesisht me vransira, me mundësi për riga lokale shiu.

8.04-9.04 - Më freskët, kryesisht vranët, ditën e hënë me reshje më të qëndrueshme shiu, e të martën kohëpaskohe me reshje të dobëta shiu.

10.04 - Pjesërisht vranët, me mundësi pë riga lokale shiu gjatë orëve të paradites.

Temperaturat e ajrit do të luhaten kryesisht rreth vlerave mesatare. Minimalet nga 6C deri në 7C, e maksimalet nga 14C deri në 17C.
Do të fryj erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga jugu-juglindja 3-13m/s.
Shtypja atmosferike do të zbres nën vlera normale.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco