Haradinaj për fundjavë në fshatin e tij

Haradinaj për fundjavë në fshatin e tij

10:14, 17/03/2019
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mëngjesin e së dielës e ka filluar në vendlindjen e tij në Gllogjan.
 
Ai është parë duke dal nga oborri i shtëpisë së prindërve bashkë me nipin Luan Haradinajn, të birin e dëshmorit të kombit Shkëlzen Haradinaj.
Kryeministri Haradinaj sot do të marr pjesë në një tubim përkujtimor në Korishë të Prizrenit me rastin e 20 vjetorit të rënies së tre dëshmorëve Halim Ahmetaj, Rexhep Kukaj dhe Murat Kabashi. 
 
Tubimi do të mbahet në mesditë në sheshin e dëshmorëve të këtij fshati.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco