VIDEO/ Çfarë po ndodh? Përfshihet nga flakët qëndra tregtare

VIDEO/ Çfarë po ndodh? Përfshihet nga flakët qëndra tregtare

17:20, 10/03/2019

Një zjarr i  madh ka kapluar supermarketin “Viva Fresh” në qendër të Gjakovës.

Policia ndodhet vendin e ngjarjes duke kryer të gjitha hetimet e nevojshme, ndërkaq ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Siç shihet edhe në videot e mëposhtme, ngjarja ka shkaktuar panik dhe frikë te qytetarët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment