Mbledhja e dy qeverive, kësaj here në Shkodër

Mbledhja e dy qeverive, kësaj here në Shkodër

08:48, 12/02/2019

Në muajin maj do të mbahet sërish një mbledhje e përbashkët mes qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë, por këtë herë në qytetin e Shkodrës, shkruan Klan Kosova.

Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë.

Për herë të parë, dy qeveritë u takuan më 11 janar të vitit 2014.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco