Këto janë fjalët e Duas pas fitores në “Grammy”

Këto janë fjalët e Duas pas fitores në “Grammy”

09:36, 11/02/2019

E fitoi edhe një tjetër çmim në Grammy

Dua Lipa pas këtij rekordi që e theu në karrierën e saj, nuk ka mundur t’i përmbajë falënderimeve dhe tregimit të dashurisë për ndjekësit e saj, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku për secilin veç e veç dërgoi falënderime.

“Unë tani i kam të fituara dy çmime Grammy!!!!!! Në këtë moment ndjehem shumë e falënderuese dhe e përkulur. Dërgoj dashuri të të gjithë ndjekësit e mi, familjes time, ekipit tim dhe artistëve me të cilët bashkëpunova! Ëndrra u bë realitet! FALEMINDERIT” janë fjalët e saj.

Kujtojmë që Dua këtë çmim e fitoi në kategorinë “Artisti më i mirë i ri”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco