VIDEO/ Haradinaj nuk tërhiqet nga taksa

VIDEO/ Haradinaj nuk tërhiqet nga taksa

10:34, 09/02/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është i vendosur që të mbajë taksën 100% për mallrat serbe dhe ato të Bosnjes.

Këtë mendim e theksoi edhe gjatë vizitës në një kompani në Gjakovë.

Haradinaj e çmoi punën që po bën kjo fabrikë, derisa kujtoi diçka nga e kaluara rreth kapaciteteve të kësaj ndërmarrje.

Më poshtë keni deklaratën e Haradinajt:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco