Albin Kurti shkon mysafin në shtëpinë e Isa Mustafës

Albin Kurti shkon mysafin në shtëpinë e Isa Mustafës

17:41, 05/02/2019

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa dhe ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti  kanë zhvilluar një takim mes tyre ditën e sotme, në shtëpinë e liderit të LDK-së.

“Takimi ka ndodhur, për detaje tjera do të lëshojmë një komunikatë për media”, ka thënë shkurt zëdhënësi i liderit të LDK-së, Besian Mustafa.

Ndërkohë që Mustafa nuk ka thënë asgjë se çfarë kanë diskutuar mes tyre dy liderët, ai i LDK dhe ai i VV. /Telegraf.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco