Pas pak, në 19.00 Fatmir Limaj intervistë Ekskluzive për ‘Syri.net’

Pas pak, në 19.00 Fatmir Limaj intervistë Ekskluzive për ‘Syri.net’

18:04, 10/01/2019

Zv.kryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh  drejtues i ekipit negociator mes Kosovës dhe Serbisë, do të jetë sot në mbrëmje në orën 19:00 në një intervistë Ekskluzive për Syri.net në emisionin ‘Fakt’ të gazetarit Çim Peka.

Në këtë intervistë Ekskluzive zoti Limaj do të flasë për marrëveshjen Kosovë-Serbi, idenë për ndryshimin kufijve si dhe për aktualitetin politik në trojet mbarëshqiptare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco