Ja si funksionon Gjykata Speciale

Ja si funksionon Gjykata Speciale

14:53, 09/01/2019

Duke filluar nga data 14 janar, disa ish-luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës do të dëshmojnë para një prokurori special në Hagë. Por, si do të funksionojnë Dhomat e Specializuara dhe Zyra e Prokurorit të Specializuar të Kosovës në territorin holandez?

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco