VIDEO/ Muzeu që ruan kristalet e bukura të Kosovës

VIDEO/ Muzeu që ruan kristalet e bukura të Kosovës

14:55, 04/01/2019

Muzeu që ruan kristalet e bukura të Kosovës quhet 'Trepça' dhe një kronikë interesante është përgatitur për të nga një gazetare me emër të çmuar: Argjenda Selmani


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco