VIDEO/ Edon Zhegrova mahnit Francën, gol spektakolar nga distanca

VIDEO/ Edon Zhegrova mahnit Francën, gol spektakolar nga distanca

16:30, 04/02/2024
A+ Aa A-

Edon Zhegrova mahnit tifozët e Lille dhe jo vetëm, me një gol spektakolar.

Sulmuesi “Dardan” shënoi me një goditje me të majtën nga distanca në ndeshje Lille-Montpellier, duke çuar shifrat në 4-0 në minutën e 40-të të pjesës së parë.

Më herët Zhegrova kishte asistuar për golin e dytë të Lille ndërsa më pas shënoi me një goditje spektakolare, duke gjetur golin e tretë në kampionat, ku numëron edhe 5 asiste.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco