Ballkani merr vendimin për Ilir Dajën

Ballkani merr vendimin për Ilir Dajën

18:12, 28/09/2022
A+ Aa A-

Ilir Daja do të vazhdojë të jetë trajner i Ballkanit.

Kjo u zyrtarizua sot nga klubi suharekas, që zbuloi se kanë rinovuar kontratën e trajnerit shqiptar edhe për dy vite.

Daja e shpalli Ballkanin kampion të Kosovës dhe e udhëhoqi drejt kualifikimit në grupe të Ligës së Konferencës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco