Derbi shqiptar në Conference League, publikohen formacionet e Shkupi-Ballkani

Derbi shqiptar në Conference League, publikohen formacionet e Shkupi-Ballkani

20:47, 18/08/2022
A+ Aa A-

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Shkupi – Ballkani.

Kampioni i Kosovës dhe ai i Maqedonisë do të përballen në kuadër të ‘Play Offit’ të Ligës së Konferencës.

Ballkani do të jetë mysafirë i Shkupit në një derbi shqiptar.

Të dy skuadrat do kërkojnë kualifikimin në fazën e grupeve, por vetëm njëra do ta arrijë.

Më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare për ndeshjen e cila fillon në orën 21:00.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco