VIDEO/ Shpërthen dhuna në futbollin kosovar, portieri Stivi Frashëri dërgohet në spital

VIDEO/ Shpërthen dhuna në futbollin kosovar, portieri Stivi Frashëri dërgohet në spital

16:24, 03/04/2022
A+ Aa A-

Ndeshja mes Gjilanit dhe Ballkani është ndërprerë kur kishin mbetur edhe pak momente deri në fund.

Enea Koliçi, portieri i Gjilanit, barazoi shifrat në fund të takimit, ndërsa tifozët iu bashkuan festës.

Në momentin e barazimit të Gjilanit, portieri mik i Ballkanit, Stivi Frashëri, mbeti i lënduar, teksa u godit nga tifozët vendas.

Ai u dërgua në spital me ambulancë, për të marrë ndihmën e shpejtë.

Pamjet tregojnë qartazi se si dy tifozë të Gjilanit e kanë sulmuar gardianin korçar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco