Lajmi i fundit

LIVE/ 'Ekonomi Plus' me Klaudja Karabollin

VIDEO/ Mbushet 'Air Albania', tifozët kuq e zi elektrizojnë stadiumin

VIDEO/ Mbushet 'Air Albania', tifozët kuq e zi elektrizojnë stadiumin

20:10, 12/10/2021
A+ Aa A-

Stadiumi 'Air Albania' duket i tejmbushur kur duhen edhe 30 minuta nga starti i sfidës. 

Shqipëria luan ndaj Polonisë, ndeshje kjo jetike për kualifikimin në playoff-in e botërorit Katar 2022. 

Syri Tv dhe Syri.net sjellin pamje nga brenda stadiumit, ku tifozët kuq e zi kanë krijuar një atmosferë elektrizuese me thirrje dhe simbole kombëtare. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco