Amir Rrahmani uron pavarësinë e Kosovës

Amir Rrahmani uron pavarësinë e Kosovës

16:25, 17/02/2021
A+ Aa A-

Sot shënohet 13 vjetori i pavarësisë së Kosovës, si shtet i pavarur. Ndër urimet e shumta që janë bërë me rastin e kësaj dite nuk mungon as ai i kapitenit të përfaqësuese “Dardane”, Amir Rrahmani. Në një postim në Facebook, Rrahmani shkruan se emocionet jane? te? me?dha, e fjale?t te? pakta pe?r te? shkruar gjithc?ka qe? ndjeje?.

 “Emocionet jane? te? me?dha, e fjale?t te? pakta pe?r te? shkruar gjithc?ka qe? ndjeje? pe?r ty, Kosove?. Urime 13 vjetori, o vendi me? i bukur ne? bote?! Krenar dhe dardan, pe?rgjithmone?!????”, shkroi ai në Facebook.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco