Formacionet zyrtare: Kosovë U21 - Shqipëri U21

Formacionet zyrtare: Kosovë U21 - Shqipëri U21

18:04, 13/11/2020
A+ Aa A-

Në orën 19:00, në stadiumin Fadil Vokrri të Prishtinës, luhet sfida mes Kosovës U21 dhe Shqipërisë U21, e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian.

Dy skuadrat kanë në përbërje lojtarët mjaft cilësorë dhe pritet të jetë një ndeshje mjaft e interesante.

Për sa i përket renditjes, kuqezinjtë mbajnë vendin e 3-të në renditje me 11 pikë, ndërsa “Dardanët” qëndrojnë një vend më poshtë me 9 pikë të grumbulluara.

Tashmë kanë dalë dhe formacionet zyrtare të kësaj sfide, të cilët mund t’i shihni më poshtë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco