Buzhala: Kam informacion që Agim Ademi është infektuar me Covid

Buzhala: Kam informacion që Agim Ademi është infektuar me Covid

21:28, 15/10/2020
A+ Aa A-

Gazetari Berat Buzhala në emisionin Pressing ka thënë se Agim Ademi, kryetari i Federatës, ka Covid-19, por ai nuk e ka treguar.

“Kam informacion që Agim Ademi është i infektuar me Covid”, tha Buzhala në Pressing.

Sipas gazeta “Express”, Buzhala foli me kritika për përfaqësuesen e Kosovës, duke thënë: Unë nuk e di kush i konfirmoj dëmtimet e Rashicës, Muriqit, etj. Unë mendoj se duhet të rritet niveli dhe kush nuk mundet ta përballoj, le të hapi rrugën”, ka thënë Buzhala.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco