Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

VIDEO/ Muric u mbyll gojën kritikëve, 'gardiani' i dardanëve pret penallti në mënyrë spektakolare

VIDEO/ Muric u mbyll gojën kritikëve, 'gardiani' i dardanëve pret penallti në mënyrë spektakolare

21:27, 14/10/2020
A+ Aa A-

Po luhet në këto momente ndeshje midis Greqisë dhe Kosovës, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Në minutën e 20’ grekët fitojnë një penallti, të cilën e mori përsipër Anastasios Bakasetas.

27 vjeçari grek nuk mund ta kthente në gol penalltinë, pasi portieri i “Dardanëve”, Aro Muric arriti t’ia priste, duke u mbyllur gojën kritikëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco