FOTO/ Werder Bremen-Bayer Leverkusen, formacionet zyrtare. Milot Rashica e nis si titullar

FOTO/ Werder Bremen-Bayer Leverkusen, formacionet zyrtare. Milot Rashica e nis si titullar

20:18, 18/05/2020
A+ Aa A-

Werder Bremen dhe Bayer Leverkusen do të luajnë mbrëmjen e sotme mes tyre ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të Bundesligës, shkruan Syri.net.

Ky takim, i cili është i pari për të dy ekipet pas ndërprerjes prej Koronavirusit, do të luhet në orën 20:30, ku ylli i Kosovës, Milot Rashica, do të jetë titullar.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni formacionet zyrtare.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco