E pabesueshme/ Kosova shënon në Angli golin më të shpejtë të historisë

E pabesueshme/ Kosova shënon në Angli golin më të shpejtë të historisë

20:47, 10/09/2019

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova, bën të ditur Syri.net.

Në sekondën e 36-të Kosova kalon në avantazh. Goli më i shpejtë i historisë shënohet nga Valon Berisha.

 

 

    

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco