FOTO/ Angli-Kosovë, formacionet zyrtare. ‘Dardanët’ për një tjetër mrekulli

FOTO/ Angli-Kosovë, formacionet zyrtare. ‘Dardanët’ për një tjetër mrekulli

19:31, 10/09/2019

Në “St. Mary” të Southampton do të përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova, bën të ditur Syri.net.

Me 15 ndeshje pa humbur, “Dardanët” shkojnë në Angli me moralin e lartë, për të vazhduar paraqitjet e tyre mbresëlënëse dhe pse jo për një tjetër mrekulli.

“Tre Luanët” kanë pikët e plota pas tre ndeshjeve dhe sfida e sotme ka mjaft rëndësi për kreun e grupit.

Gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Image

Image

 

    

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco