VIDEO EKSKLUZIVE/ Me kokën poshtë, çunat e kombëtares drejt Tiranës

VIDEO EKSKLUZIVE/ Me kokën poshtë, çunat e kombëtares drejt Tiranës

15:09, 08/09/2019

Pas humbjes katastrofike me Francën një natë më parë ku ekipi kombëtar pësoi disfatë 4 -1 futbollistët e kombëtares kanë marrë rrugën e kthimit në atdhe

Ne videon e mëposhtme shikojmë se si ata kokulur marrin avionin dhe nisen për tu kthyer në atdhe.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco