VIDEO/ Feronikeli-TNS, një gol i vetëm vendos kualifikimin në turin e dytë të Championsit

VIDEO/ Feronikeli-TNS, një gol i vetëm vendos kualifikimin në turin e dytë të Championsit

22:44, 16/07/2019

Feronikeli luajti në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës ndeshjen e kthimit të turit të parë të Champions League kundër The New Saints (TNS), shkruan Syri.net.

Kampioni i Kosovës humbi minimalisht 1-0, ku goli i vetëm i sfidës u shënua me kokë nga Ebbe në minutën e 67-të.

Takimi i parë i zhvilluar në Uells kishte përfunduar në barazim 2-2 dhe me rezultatin e përgjithshëm 3-2 është TNS që kualifikohet në turin tjetër të Championsit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco