FOTO/ Mali i Zi-Kosovë, formacionet zyrtare

FOTO/ Mali i Zi-Kosovë, formacionet zyrtare

20:08, 07/06/2019

Do të luhet në orën 20:45 ndeshja mes Malit të Zi dhe Kosovës, e vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020.

Kjo është sfida e dytë për “Dardanët” për këto eliminatore dhe e para në transfertë.

Ky takim do të luhet pa tifozë, pasi është dënuar fusha e malazezëve, pas thirrjeve raciste në sfidën me Anglinë.

Më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare të të dy ekipeve.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco