VIDEO/ I shënoi Manchester Cityt, goli i shqiptarit vlerësohet si më i bukuri i muajit

VIDEO/ I shënoi Manchester Cityt, goli i shqiptarit vlerësohet si më i bukuri i muajit

16:31, 11/04/2019

Goli i mrekullueshëm i Bersant Celinës kundër Manchester City është votuar si goli më i mirë i Swansea City për muajin mars.

Celina e mposhti Ederson pas një aksioni të gjatë NEçerekfinalen e FA Cup.

Fatkeqësisht për kosovarin, Swansea nuk ia doli ta ruajë epërsinë prej dy golave dhe u mposht 3:2 në fund.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco