Levine dhe Prinsloo do të bëhen sërish prindër

Levine dhe Prinsloo do të bëhen sërish prindër

10:03, 14/09/2017

Behati Prinsloo ka njoftuar se është në pritje të fëmijës së dytë – më pak se një vit pasi lindi vajzën me këngëtarin e njohur Adam Levine.

Modelja 28-vjeçare lajmin për shtatzëninë e saj e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, derisa në fotografi shkroi “Raundi i dytë”.

Çifti në shtatorin e vitit të kaluar mirëpriti vajzën me emrin Dusty Rose.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment