Angelina pas ndarjes nga Brad: Jam pak më e fortë

Angelina pas ndarjes nga Brad: Jam pak më e fortë

09:10, 14/09/2017

Angelina Jolie duket mahnitëse në ballinën e revistës People!

Ja për çfarë foli aktorja:

Pas ndarjes nga Brad Pitt vitin e kaluar: “UnĂ« kam pasur uljet dhe ngritjet e mia. Mendoj se jam pak mĂ« e fortĂ«. Ne tĂ« gjithĂ« kemi momente tĂ« vĂ«shtira, por si nĂ«nĂ« keni njĂ« pĂ«rgjegjĂ«si para se gjithash ndaj fĂ«mijĂ«ve. Ata po rriten dhe çdo gjĂ« tjetĂ«r vjen e dyta pĂ«r kĂ«tĂ«â€, transmeton Klan Kosova.

Si merr vendime tani: “Çdo gjĂ« do tĂ« jetĂ« rreth fĂ«mijĂ«ve. UnĂ« nuk kam punuar pĂ«r mĂ« shumĂ« se njĂ« vit, sepse ata kishin nevojĂ« pĂ«r mua qĂ« tĂ« jem nĂ« shtĂ«pi. Gjithçka ndalova. Çdo vend, çdo lloj projekti, unĂ« do tĂ« duhet tĂ« pĂ«rshtatem me ata”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment