Carrie Ann Inaba dhe Robb Derringer i japin fund fejesës tyre

Carrie Ann Inaba dhe Robb Derringer i japin fund fejesës tyre

08:59, 14/09/2017

Carrie Ann Inaba dhe i fejuari i saj Robb Derringer i kanë dhënë fund fejesës së tyre.

Fansat filluan të spekulojnë se çifti u nda javën e kaluar kur Carrie bërë një citat të fshehtë në Instagram, në të cilin thuhej: “Në momentin që mendoj se mësova për të jetuar, jeta ndryshon“, duke i shtuar këtu edhe një zemër të thyer.

Pastaj gjatë fundjavës, Carrie Ann u pa duke marrë pjesë në një ngjarje në Havai pa unazën e saj të martesës.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment