FOTO/ Aktorja shqiptare del nudo në filmin e ri

FOTO/ Aktorja shqiptare del nudo në filmin e ri

23:51, 13/09/2017

E njohur u bë falë rolin në serialin shqipar ‘O sa mirë’. Por, Linda Jarani pas kësaj serie mori pjesë edhe në disa projekte tjera kinematografike.

Së fundmi, ajo është bërë pjesë e filmit të metrazhit të shkurtë të titulluar ‘Faith’ me regji të regjisores Jehona Berisha.

Në Instagram aktorja ka hedhur një fotografi, ku shihet bashkë me aktorët Gojart Kqikun dhe Daniela Markaj, që do jenë pjesë e këtij filmi po ashtu.

Në foto, që të tre aktorët shihen të zhveshur në pjesën e sipërme të trupit dhe jepej përshtypja sikur ata janë nudo tërësisht. Por nëse do ketë ndonjë gjë të tillë, do e shohim pas premierës së filmit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment