FOTO/ Kush e zhgënjeu kaq keq Ermal Mamaqin? Nuk do e besoni çfarë publikon në Internet!

FOTO/ Kush e zhgënjeu kaq keq Ermal Mamaqin? Nuk do e besoni çfarë publikon në Internet!

23:09, 13/09/2017

Aktori dhe komediani i njohur shqiptar, Ermal Mamaqi, është një nga personazhi shqiptar me më shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku është shumë aktiv me postime të ndryshme.

Por ka tërhequr shumë vëmendje një nga postimet më të fundit të prezantuesit të emisionit “Xing me Ermalin”, ku ai shfaqet i zhgënjyer.

Ermali ka publikuar një thënie në të cilën shkruhet: “Nuk humbasim miqtë, thjesht kuptojmë cilët janë në të vërtetë.” Përveç kësaj shprehje ai e ka përforcuar duke shkruar: “Shumë e vërtet”. Cilët nga miqtë  e tij ta ketë zhgënjyer kaq shumë Ermalin?

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment