FOTO/ A është kjo hera e fundit që u takuan Enca dhe Noizy...?!

FOTO/ A është kjo hera e fundit që u takuan Enca dhe Noizy...?!

21:57, 13/09/2017

Flitet çdo ditë për ta, Enca Haxhia dhe Noizy. Ishin dikur miq, por tani duket se i kanë ndarë rrugët e tyre

Edhe pse pothuajse nuk kalon java pa u përmendur raportet e dyshes të cilët na sillnin këngë të bukura, ata asnjëherë nuk kanë dal që të flasin publikisht për raportet që tashmë supozohet se janë ftohur mes tyre.

Si do që të jetë, koha e tregon se përse i dhanë fund miqësisë së tyre Enca dhe Noizy.

Ne do ua sjellim një foto ku shihen ata dy së bashku, madje me ta është edhe këngëtari Sinan Hoxha. Të jetë ky takimi i fundit i këngëtarëve Enca dhe Noizy?

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment