FOTO/ Rita Ora e shpërfytyruar në ‘Voice of Germany’

FOTO/ Rita Ora e shpërfytyruar në ‘Voice of Germany’

21:42, 13/09/2017

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo përveç angazhimeve koncertale dhe këngëve të reja, po ftohet edhe në talent-shou.

Në fakt, këngëtarja ka qenë vitin e kaluar në jurinë e “Voice of United of Kingdom”. Por kësaj radhe protagonistja e shumë hiteve botërore ka qenë e ftuar në shoun e zbulimit të talenteve “Voice of Germany”.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram, duke i njoftuar fansat për këtë ngjarje. Rita është duke punuar për këngë të reja, të cilat do t’i publikojë gjatë muajve të ardhshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment