FOTO/ Shqiptarja seksi provokon me këmbë përpjetë

FOTO/ Shqiptarja seksi provokon me këmbë përpjetë

21:20, 13/09/2017

Është padyshim një nga modelet më të bukura me origjinë shqiptare, e cila karrierën e saj e vijon jashtë vendit.

Por ashtu siç është shprehur edhe më parë tashmë Anxhela Martini nuk do të vazhdojë më në rrugën e modelimit. Megjithatë hiret dhe sjelljet si modele ajo nuk i ka humbur aspak.

Në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale, Anxhela ka treguar vetëm një nga këmbët e saj në makinë, duke u shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment