FOTO/ Surprizat për Xhensilën s’kanë fund! Shikoni çfarë po bën për të Bes Kallaku...!

FOTO/ Surprizat për Xhensilën s’kanë fund! Shikoni çfarë po bën për të Bes Kallaku...!

20:25, 13/09/2017

Gjatë dasmës së tyre Besi dhe Xhensila kanë mallëngjyer njëri-tjetrin me surprizat e përgatitura, ku secili erdhi me një këngë të dedikuar për personin e zemrës, duket se surprizat nuk ka përfunduar akoma.

Besi ka bërë të ditur se së shpejti do të publikohet klipi i këngës “Skifterja e zemrës”, këngë që ai ja ka dedikuar bashkëshortes së tij jemi mjaft kureshtarë për të parë, sesi do të realizohet ky klip.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment