VIDEO/ Trashëgimtarja e Top Channel rrëfen ‘të fshehtat’ për lidhjen e saj me Ledion Liçon!

VIDEO/ Trashëgimtarja e Top Channel rrëfen ‘të fshehtat’ për lidhjen e saj me Ledion Liçon!

19:28, 13/09/2017

Sara Hoxhës, e cila është bërë e njohur për publikun si njëra nga trashëgimtaret e Top Medias, duket se nuk i ka pëlqyer kurrë të flasë për jetën e saj private.

Megjithatë këtë herë Sara ka zbuluar një nga detajet më romantike të lidhjes së saj me moderatorin Ledion Liço.

Mbrëmjen që lamë pas ajo ka ndjekur nga afër koncertin e këngëtarit John Legend, i cili për të është një këngëtar shumë i dashur.

“Ledioni dhe unë u takuam herë të parë në një ditëlindje kur kjo këngë po luhej. Pas saj ne e kemi dëgjuar këngën “All of me”  në 829273 dasma,”-përfundon postimi Sarës në rrjete sociale, ndërkohë që në videon e publikuar prej saj dëgjohej pikërisht kjo këngë.

Në këtë mënyrë ajo zbuloi mjaft detaje nga historia e saj e dashurisë.


© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment