Alban Dudushi dhe partnerja e tij publikojnë një FOTO shumë mallëngjyese!

Alban Dudushi dhe partnerja e tij publikojnë një FOTO shumë mallëngjyese!

19:26, 13/09/2017

Moderatori i njohur Alban Dudushi dhe bashkëshorten e tij Bieta Sulo janë bërë prindër të një djali prej disa muajsh.

Dita e sotme ka qenë ‘festë’ në shtëpinë e tyre, pasi djaloshi i vogël, emri i të cilit është Kroi Art, ka mbushur fiks katër muajsh. Për këtë arsye Bieta nuk ka nguruar që të publikojë në rrjetet sociale një fotografi shumë emocionuese.

Në këtë foto shfaqet Bieta, duke i dhënë gji djalit të saj, pikërisht një nga proceset më të rëndësishme për një nënë të re.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment