FOTO/ Xhensila dhe Besi nisin muajin e mjaltit mes luksit në ishujt e famshëm

FOTO/ Xhensila dhe Besi nisin muajin e mjaltit mes luksit në ishujt e famshëm

16:51, 13/09/2017

Çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku i dhanë fund beqarisë më datë 1 shtator të këtij viti, në një ceremoni madhështore të organizuar në Pallatin Presidencial në Tiranë.

Ndërkohë dy ceremonitë tjera ishin më private dhe u zhvilluan në ambiente të tjera.

Siç edhe wshtw kthyer nw tradit tashmw,  pas martesës çifti ka marrë rrugën për pushimet e muajit të mjaltit dhe për këtë kanë zgjedhur një destinacion magjik.

Ata kanë vendosur të shkojnë në ishujt Maldive, në një nga resortet më luksoze të quajtur “Four Sesons”.

Këtë gjë e ka bërë të ditur edhe vet Xhensila përmes një imazhi të publikuar në InstaStory, ku shfaqet bashkë me Besin, duke bërë nga një “Gëzuar” gjatë darkës.

Ndërkohë që këngëtares i ka bërë shumë përshtypje edhe shërbimi, pasi atyre u është shërbyer një pjatë, në të cilin shkruhej: “Për zotërinë dhe zonjën Kallaku”.

Dyshja duket se po kalojnë çastet më të ëmbla nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment