FOTO/ Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin

FOTO/ Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin

22:58, 12/08/2017

Pa ngurrim mund të themi se Kim Kardashian është femra që çdo ditë 'pushton' mediet rozë.

Ylli televiziv, famën e arriti më shumë me skandale, ndërsa tani njihet edhe si vajza me trupin më seksi në botë, shkruan lajmi.net.

Kim së fundi publikoi një imazh bashkë me burrin e saj, Kanye West, me të cilin ndau një puthje romantike.

Si çdo tjetër foto e saj, edhe kjo e fundit mori mbi 2 milionë pëlqime si dhe komente pa mbarim.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment