FOTO/ Bebe Rexha shpërthen në lot

FOTO/ Bebe Rexha shpërthen në lot

21:59, 12/08/2017

Në kuadër të albumit më të ri muzikor, Bebe Rexha ka rezlizuar një sërë projketesh të reja.

Ajo ka arritur që brenda një dite të nxjerr në treg 4 këngë, të cilat po pëlqehen shumë, shkruan lajmi.net.

Por, njëra prej tyre (Meant to be), duket se i ka kaluar parashikimet e këngëtares dhe po del të jetë ndër të parat në çdo platformë.

Në bazë të disa postimeve që ka bërë Bebe së fundi në rrjete sociale, ajo ka treguar se ndjehet shumë e emocionuar dhe po qanë me lot nga lumturia.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment