Trudeau publikon listën e këngëve që do t’i dëgjojë këtë verë

Trudeau publikon listën e këngëve që do t’i dëgjojë këtë verë

14:04, 17/07/2017

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau, ka publikuar listën e këngëve që do t’i dëgjojë këtë verë.

Në listën e tij prej disa këngëve të njohura, këngëtarja e preferuar e tij është suedezja Neneh Cherry, transmeton Koha.net.

Në listë përfshihen këngëtar si Sarah Mclachlan, Drake, Chalk Circle dhe Hawksley Workman.

Trudeau nuk ka lënë anash as The Weeknd, KD Land, REM, Robbie Robertson dhe Coeur De Pirate.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment