Publikohen fotot e dasmës së modeles Miranda Kerr

Publikohen fotot e dasmës së modeles Miranda Kerr

09:26, 17/07/2017

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa  muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar në mesin e të cilëve miq dhe familjarë.

Edhe pse ndër dasmat më të komentuara në mediat botërore, çifti mbajti private momentet duke i publikuar tash disa prej këtyre momenteve për Vogue.

Aktorja 34 vjeçare shfaqet e magjishme në një fustan të bardhë, tekas shkëlqen në krah të bashkëshortit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment