Lajmi i fundit

EMRI/ Ekstradohet nga Gjermania ish oficeri i RENEA-s, pjesë e krimit të organizuar

Neymar ribashkohet me ish-partneren disa ditë pasi u bë baba me një modele tjetër

Neymar ribashkohet me ish-partneren disa ditë pasi u bë baba me një modele tjetër

22:42, 09/07/2024
A+ Aa A-

Neymar dhe Bruna Biancardi janë rikthyer zyrtarisht bashkë, pas tetë muajsh të ndarë.

Ata u ndanë në nëntor të vitit 2023, vetëm pak ditë para se Bruna të lindte vajzën e tyre, për shkak të tradhtive të vazhdueshme të Neymar-it me modele të ndryshme.

 

Kohët e fundit, një test ADN-je ka konfirmuar se Neymar është bërë baba për herë të tretë, teksa gjithashtu u vërtetua se vajza e modeles Amanda Kimberly është poashtu vajza e tij.

Sakaq, futbollisti së bashku me Brunën janë parë së fundmi në një festival, teksa dukeshin tepër të dashuruar me njëri-tjetrin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco