Udhëtimi romantik kthehet në makth për çiftin e famshëm

Udhëtimi romantik kthehet në makth për çiftin e famshëm

22:41, 09/07/2024
A+ Aa A-

Këngëtari i njohur Guaynaa dhe aktorja Lele Pons u martuan më 4 mars 2023, në Miami, Florida, kur Guaynaa i propozoi Pons në Tomorrowland më 31 korrik 2022.

Teksa dyshja ka nisur një udhëtim romantik në çift, ata u përballën me një incident që u kthye në makth për ta.

 

Këngëtari i “Chica Ideal” Guaynaa ndau lajmin tronditës në Instagram për vjedhjen e unazës 100 mijë dollarë:

“Me keqardhje ju njoftojmë se ishim viktima të një grabitjeje në Paris dhe unazës së martesës së gruas sime, e cila përfaqësonte shumë gjëra të bukura për ne. Është vjedhur. Nuk ka asnjë pjesë tjetër që mund të zëvendësojë atë që ajo unazë simbolizon për ne dhe momentet e bukura dhe magjike. Ju lutemi, kujdesuni mirë për gjërat tuaja kur shkoni atje dhe mos i besoni askujt. Kjo është bërë praktikë e zakonshme”, ka shkruar ai në spanjisht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco