Mes aludimeve për ndarje nga Affleck, JLO shijon e vetme pushimet në Itali

Mes aludimeve për ndarje nga Affleck, JLO shijon e vetme pushimet në Itali

20:05, 23/06/2024
A+ Aa A-

Pas thashethemeve të vazhdueshme për ndarje, Jennifer Lopez po shijon pushimet verore pa bashkëshortin e saj, Ben Affleck.

Në fotot e reja të siguruara nga Fox News Digital, këngëtarja e “Let’s Get Loud” shkrepi disa selfie ndërsa ishte në një varkë në brigjet e Italisë.

Lopez u shfaq me një kostum banje të bardhë, kishte vënë disa aksesorë dhe po pinte një pije të ftohtë.

Ndërsa Lopez vazhdon të shijojë pushimet e vetme, Affleck së fundmi foli për nivelin e famës së gruas së tij dhe vëmendjen e padëshiruar.

Gjatë një paraqitjeje në episodin premierë të sezonit të katërt të shfaqjes ‘Peacock’ të Kevin Hart “Hart to Heart”, fituesi i çmimit Oscar tha:

“Ne shkuam diku me [Jennifer] – nuk më kujtohet sepse ajo është kaq e famshme dhe – njerëzit e duan atë dhe ajo përfaqëson vërtet diçka të rëndësishme për njerëzit”, tha Affleck për Lopez, e cila aktualisht po udhëton e vetme në Itali mes thashethemeve të vazhdueshme për ndarje.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco