Burrat e zodiakut që nxjerrin në pah më të mirën e tyre kur bëhen baballarë

Burrat e zodiakut që nxjerrin në pah më të mirën e tyre kur bëhen baballarë

15:46, 22/06/2024
A+ Aa A-

Virgjëresha-

Kur mashkulli Virgjëreshë bëhet prind, ai ndryshon për mirë. Ai nxjerr në pah një personalitet që ju nuk e prisni.

Ai kujdeset për fëmijën e tij, e ushqen, gatuan që ai të hajë siç duhet dhe shëndetshëm, e lanë në mënyrë që të jetë i pastër, e çon në shëtitje dhe më e rëndësishmja, përpiqet ta mësojë sa më shumë që të mundet. Ai është një baba që do të bëjë shumë që fëmija i tij të bëhet versioni më i mirë i vetes.

Bricjapi-

Mashkulli Bricjap është i sigurt se nuk e ka si prioritet të parë atësinë. Megjithatë, kur bëhet baba, kujdeset të bëjë gjithçka për fëmijën e tij dhe në rolin e prindit bëhet i shkëlqyer.

Ai është i organizuar, është pranë fëmijës së tij, e mbron, i mëson gjërat, kujdeset për të dhe bën gjithçka që ka për t’i siguruar një mjedis të mirë për t’u rritur.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco